Změnit jazyk CZ EN

Datové rozvody strukturované kabeláže a datových rozvaděčů

Komplexní řešení elektronických systémů budov

Obor SKS - Strukturované kabelážní systémy

Sortiment pro strukturované kabelážní systémy (KS - kabelážní systémy) zahrnuje komponenty LAN-TEC k tvorbě datové sítě. Nedílnou součástí jsou metalické kabely UTP, FTP pro Cat.5e, Cat.6 a Cat.6a. Doplněné LAN-TEC datovými rozváděči (RACK) velikosti 10“ a 19“ v kapacitě 6U až 47U s řadou příslušenství k sestavení funkčního celku (police, organizéry, patch panely, napájení). Pro náročnější rozvody univerzální kabeláže je možné využít technologii optických kabelů s optickými vlákny v provedení MM (multi mode) či SM (single mode).

Nabízíme možnost zapůjčení certifikačního měřícího přístroje pro metalické vedení strukturky (UKS – univerzální kabelážní systém). Dále je možné využít zapůjčení svářečky optických vláken pro ukončení optických kabelů konektory ST, SC, LC. Pro aplikace vyžadující prodlouženou záruku 15 let, 20 let a 25 let lze využít kabelážní systém renovovaných výrobců Belden, Panduit.

Doporučujeme

Keyston pro montáž do modulárních zásuvek a patch panelů Datový metalický kabel CAT.5e 19˝ patch panel do rozvaděče s 24 porty CAT.5e
KJ-002 UPD/C5E DC-202 C5E UTP PP-120 24PCB-SB/C5E


Naši hlavní partneři

  • Paradox
  • Detectomat