Změnit jazyk CZ EN

patch kabely SM | Optická kabeláž | SKS | VARIANT plus

Komplexní řešení elektronických systémů budov

patch kabely SM

Připravený a zakončený propojovací patch kabel v duplexním provedení s optickými konektory ST,SC,FC,LC,MTRJ, s SM vláknem v délce 1 nebo 2 metry. Na zakázku je možné dodat optické patch kabely ve větších délkách včetně speciálních požadavků na typy konektorů.
Řazení: Typ zobrazení: Dlaždice, Katalog

OPC-520 SC SM 9/125 1M (0907-055)

patch kabel, SC-SC, duplex, SM, 9/125, 1 m
OPC-520 SC SM 9/125 1M

OPC-521 SC SM 9/125 2M (0907-056)

patch kabel, SC-SC, duplex, SM, 9/125, 2 m
OPC-521 SC SM 9/125 2M

OPC-560 LC SM 9/125 1M (0907-059)

patch kabel, LC-LC, duplex, SM, 9/125, 1 m
OPC-560 LC SM 9/125 1M

OPC-561 LC SM 9/125 2M (0907-060)

patch kabel, LC-LC, duplex, SM, 9/125, 2 m
OPC-561 LC SM 9/125 2M

OPC-540 FC SM 9/125 1M (0907-057)

patch kabel, FC-FC, duplex, SM, 9/125, 1 m
OPC-540 FC SM 9/125 1M

OPC-541 FC SM 9/125 2M (0907-058)

patch kabel, FC-FC, duplex, SM, 9/125, 2 m
OPC-541 FC SM 9/125 2M

OPC-700 SC-LC SM 9/125 1M (0907-069)

patch kabel, SC-LC, duplex, SM, 9/125, 1 m
OPC-700 SC-LC SM 9/125 1M

OPC-701 SC-LC SM 9/125 2M (0907-070)

patch kabel, SC-LC, duplex, SM, 9/125, 2 m
OPC-701 SC-LC SM 9/125 2M

OPC-xxx SM 9/125 (1808-047)

zakázkový patch kabel SM
OPC-xxx SM 9/125
Zobrazeno: 1 - 9 produktů z 9 | Zobrazit na stránku: 
1

Naši hlavní partneři

  • Paradox
  • Detectomat