Změnit jazyk CZ EN

patch kabely MM | Optická kabeláž | SKS | VARIANT plus

Komplexní řešení elektronických systémů budov

patch kabely MM

Připravený a zakončený propojovací patch kabel v duplexním provedení s optickými konektory ST,SC,FC,LC,MTRJ, s MM vláknem v délce 1 nebo 2 metry. Na zakázku je možné dodat optické patch kabely ve větších délkách včetně speciálních požadavků na typy konektorů.
Řazení: Typ zobrazení: Dlaždice, Katalog

OPC-020 SC MM 50/125 1M (0907-035)

patch kabel, SC-SC, duplex, MM, 50/125, 1 m
OPC-020 SC MM 50/125 1M

OPC-021 SC MM 50/125 2M (0907-036)

patch kabel, SC-SC, duplex, MM, 50/125, 2 m
OPC-021 SC MM 50/125 2M

OPC-060 LC MM 50/125 1M (0907-039)

patch kabel, LC-LC, duplex, MM, 50/125, 1 m
OPC-060 LC MM 50/125 1M

OPC-061 LC MM 50/125 2M (0907-040)

patch kabel, LC-LC, duplex, MM, 50/125, 2 m
OPC-061 LC MM 50/125 2M

OPC-001 ST MM 50/125 1M (0907-033)

patch kabel, ST-ST, duplex, MM, 50/125, 1 m
OPC-001 ST MM 50/125 1M

OPC-002 ST MM 50/125 2M (0907-034)

patch kabel, ST-ST, duplex, MM, 50/125, 2 m
OPC-002 ST MM 50/125 2M

OPC-720 SC-LC MM 50/125 1M (1508-004)

patch kabel, SC-LC, duplex, MM, 50/125, 1 m
OPC-720 SC-LC MM 50/125 1M

OPC-721 SC-LC MM 50/125 2M (1008-005)

patch kabel, SC-LC, duplex, MM, 50/125, 2 m
OPC-721 SC-LC MM 50/125 2M

OPC-710 SC-ST MM 50/125 1M (1508-003)

patch kabel, SC-ST, duplex, MM, 9/125, 1 m
OPC-710 SC-ST MM 50/125 1M

OPC-711 SC-ST MM 50/125 2M (1008-004)

patch kabel, SC-ST, duplex, MM, 9/125, 2 m
OPC-711 SC-ST MM 50/125 2M

OPC-730 LC-ST MM 50/125 1M (1508-005)

patch kabel, LC-ST, duplex, MM, 50/125, 1 m
OPC-730 LC-ST MM 50/125 1M

OPC-731 LC-ST MM 50/125 2M (1008-006)

patch kabel, LC-ST, duplex, MM, 50/125, 2 m
OPC-731 LC-ST MM 50/125 2M

OPC-xxx MM 50/125 (1808-046)

zakázkový patch kabel MM
OPC-xxx MM 50/125
Zobrazeno: 1 - 13 produktů z 13 | Zobrazit na stránku: 
1

Naši hlavní partneři

  • Paradox
  • Detectomat