Změnit jazyk CZ EN

SKS | Novinky | VARIANT plus

Komplexní řešení elektronických systémů budov

Kategorie Novinky | SKS

SKS

Řazení: Typ zobrazení: Dlaždice, Katalog

ORB-002 2xSC (1903-033)

optická zásuvka, pro 2 spojky SC/LC/E2000
ORB-002 2xSC
novinka

PP-MC5 24 EMPTY (1905-041)

19" patch panel 1U, pro 24 KJ
PP-MC5 24 EMPTY
LAN-TEC novinka

ORB-004 4xSC (1903-034)

optická zásuvka, pro 4 spojky SC/LC/E2000
ORB-004 4xSC
novinka

OP-350 E2000 SM 9/125 1M (0907-032)

pigtail, E2000, 9/125, 1 metr
OP-350 E2000 SM 9/125 1M
novinka

OS-210 E2000 SM simplex (0907-012)

E2000 spojka, singlemode
OS-210 E2000 SM simplex
novinka

PSD.6627 (1903-044)

stojanový, 27U, 600 x 600, sklo/perforace
PSD.6627
LAN-TEC novinka

ORN-003 8xSC (1903-035)

rozvaděč prázdný, pro 8 spojek SC/LC/E2000
ORN-003 8xSC
novinka

ORN-005 8xSC (1903-036)

rozvaděč prázdný, pro 8 spojek SC/LC/E2000
ORN-005 8xSC
novinka

OPC-690 E2000 SM 9/125 1M (0907-067)

patch kabel, E2000-E2000, duplex, SM, 9/125, 1 metr
OPC-690 E2000 SM 9/125 1M
novinka

OPC-691 E2000 SM 9/125 2M (1904-004)

patch kabel, E2000-E2000, duplex, SM, 9/125, 2 metry
OPC-691 E2000 SM 9/125 2M
novinka

OPC-800 E2000-SC SM 9/125 1M (1904-005)

patch kabel, E2000-SC, duplex, SM, 9/125, 1 metr
OPC-800 E2000-SC SM 9/125 1M
novinka

PSP.6827 (1903-047)

stojanový, 27U, 600 x 800, sklo/plech
PSP.6827
LAN-TEC novinka

OPC-801 E2000-SC SM 9/125 2M (1904-006)

patch kabel, E2000-SC, duplex, SM, 9/125, 2 metry
OPC-801 E2000-SC SM 9/125 2M
novinka

OPC-810 E2000-LC SM 9/125 1M (1904-007)

patch kabel, E2000-LC, duplex, SM, 9/125, 1 metr
OPC-810 E2000-LC SM 9/125 1M
novinka

OPC-811 E2000-LC SM 9/125 2M (1904-008)

patch kabel, E2000-LC, duplex, SM, 9/125, 2 metry
OPC-811 E2000-LC SM 9/125 2M
novinka
Zobrazeno: 1 - 20 produktů z 22 | Zobrazit na stránku: 

Pozvánky


Naši hlavní partneři

  • Paradox
  • Detectomat