Kategorie zboží SKS | Optická kabeláž | patch kabely MM

OPC-731 LC-ST MM 50/125 2M (1008-006) - patch kabel, LC-ST, duplex, MM, 50/125, 2 m

Pro prostředí
vnitřní: 0 až 60°C
vlhkost: max. 90% bez kondenzace

Kód zboží: 1008-006
Značka:
Popis
Technické parametry
Ke stažení


Naši hlavní partneři

  • Paradox
  • Detectomat