Změnit jazyk CZ EN

Kamery Dahua 4v1 - série Cannon

Komplexní řešení elektronických systémů budov

Kamery Dahua 4v1 - série Cannon

Inovace a nové vlastnosti HDCVI kamer

modelové řady 1000-S3 / 1200-S3 / 1220-S3

4 režimy v jedné Cannon kameře

Úplnou novinkou patentované technologie HDCVI je tzv. „Cannon série“. Elegantní a zcela univerzální řešení nenechá na pochybách žádného profesionála, který bude řešit novou instalaci, doplnění stávající nebo i jen výměny kamer jakékoliv starší analogové instalace od jiného výrobce. Vysoká kvalita obrazu kamer dokazuje plnohodnotnost všech výstupních formátů.

Cannon série obsahují naprosto novou inovovanou řadu základních desek s novými čipy a novými vlastnostmi. Jejich základními rysy jsou účinnější SMD mikrokrystalické IR LED nahrazující léta používané 5 mm IR LED a také volba výstupního videosignálu ze čtyř známých analogových standardů - CVI, TVI, AHD, CVBS. Za zmínku stojí i souběžná výroba hybridních XVR rekordérů, které jsou také schopny nahrávat všechny tyto známé analogové standardy.

Přehled základních vlastností Cannon série

Režim 4v1 - nová základní deska Cannon série obsahuje čipset pro generování výstupního videosignálu ve všech známých formátech, což jsou CVI, TVI, AHD i CVBS (analog). Tento výstupní video formát lze přepínat dvěma způsoby, za pomocí koaxiálního ovladače „PFM820“ nebo z prostředí OSD menu samotné kamery.

Venkovní kompaktní HDCVI kamera s fixním objektivem 3,6 mm Přepínač signálu CVI, TVI, AHD, CVBS

Mikrokrystalické IR LED - jde o tzv. SMD komponenty umístěné přímo na tištěný spoj, jsou tedy lépe chlazené a mají delší životnost. Tyto LED jsou oproti známým 5 mm IR LED menší, jejich účinnost je ale mnohem vyšší. Jsou až o 30% jasnější, mají malý odběr a díky umístění v pouzdře s mikroobjektivem (přesně umístěná čočka) vyzařují světlo naprosto rovnoměrně.

Mikro krystalický IR LED přísvit

OSD menu - nově v 11 různých jazycích, zarovnání obrazu v monitoru, změna formátu videa, privátní zóny, doba expozice, zrcadlení obrazu, režim den/noc s mechanickým ICR filtrem, zobrazení poplachu při chybě napájení a další.

Efektivní DWDR - základní funkce digitálního DWDR s hodnotou až 74 dB dokonale vyváží tmavé a světlé části obrazu pro dosažení ještě vyšší kvality celého obrazu. Tato funkce je nezbytná pro každou kameru umístěnou uvnitř budovy proti vchodovým dveřím nebo výloze.

Efektivní DWDR

Poplach napájení - další zbrusu novou funkcí je vlastní kontrola vstupního napájení. Kontrolní obvod kamery měří hladinu vstupního napájení, pokud dojde ke změně optimálního napájecího napětí 12 V= o více nebo méně něž 25% (pod 9 V a nad 15 V), kamera zobrazí piktogram v dolní části obrazu pro upozornění obsluhy.

Poplach napájení


Naši hlavní partneři

  • Paradox
  • JOB detectomat