Změnit jazyk CZ EN

Info-bulletin červenec 2017

Komplexní řešení elektronických systémů budov

Info-bulletin červenec 2017

Vážení obchodní přátelé, červenec 2017

právě přišla očekáváná zásilka od firmy PARADOX s novou dotykovou klávesnicí TM70 a tak narušujeme obvyklé letní informační moratorium a přicházíme s tímto krátkým info-bulletinem, abychom Vás na tento velmi zajímavý výrobek upozornili.

TM70 navazuje na dosavadní řadu dotykových klávesnic TM50, které zůstávají i nadále v prodeji. Nová dotyková klávesnice TM70 nabízí barevný LCD displej s úhlopříčkou 7“ (TM50 je v provedení 5“) a tím i větší uživatelský komfort. Jinak jsou zachovány všechny pozitivní vlastnosti dosavadní řady TM50, tj. intuitivní ovládání, přehledné zobrazení aktuálního stavu všech podsystémů a zón, indikace vnitřní a venkovní teploty, zobrazení až 32 půdorysů a stavu jednotlivých detektorů, flexibilní uživatelské nastavení, možnost vkládat obrázky…..a také tuto klávesnici naleznete v sestavách s ústřednami PARADOX.

Zahájili jsme zvýhodněný doprodej některých výrobků PARADOX, z nichž upozorňujeme na ústřednu SPECTRA SP65 (2 podsystémy, 9/18 zón na desce, 32 zón celkem, komunikace GSM/IP), expander na DIN lištu ZX8D či bezdrátovou nadstavbu RX1. Na všechny výrobky je poskytována standardní záruka. Dochází i k významnému snížení cen detektorů s kamerou typu HD77 a HD77w. Bližší informace naleznete na www.variant.cz.

Vybrané novinky v nabídce
Elektronické Zabezpečovací Systémy
PARADOX TM70 - barevná grafická dotyková klávesnice 1702-009
Moderní grafická klávesnice s dotykovým 7" barevným LCD displejem. Signalizace stavu systému je pomocí ikon a textů a ovládání probíhá přímo pomocí dotykového LCD. Ovládání je velice přehledné, intuitivní a uživatelsky pohodlné. Klávesnice může zobrazovat vnitřní a venkovní teplotu i půdorysy zabezpečeného objektu se zobrazením stavu jednotlivých čidel. Umožňuje na LCD zobrazovat "Annunciátor" - přehledné zobrazení stavu podsystémů a zón. V klávesnici lze nastavovat uživatelské přizpůsobení, vkládat obrázky a využívat bohatou nabídku zvuků.
SDA-20-S - autonomní opticko-kouřový se sirénou 1701-014
Autonomní opticko-kouřový detektor s akustickou signalizací poplachu a poruchy. Detektor je napájen vestavěnou lithiovou baterií s životností 10 let. Na přítomnost kouře reaguje detektor svitem LED diody a aktivací sirény. Kouř je detekován pouze v případě, že „zasáhne“ přímo detektor.
Cenové změny
EZS SP65 panel - 2x9=18 zón, na desce 3xPGM 1009-048
EZS RX1 - 868 - bezdrátová nadstavba 0912-008
EZS HD77 INSIGHT - detektor s kamerou 1405-033
EZS HD77w INSIGHT - detektor s kamerou 1508-006

Naši hlavní partneři

  • Paradox
  • JOB detectomat